X
تبليغات

تصویر ثابت

سارا بیا باهم زندگی قشنگی بسازیم

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید

آرشیو

پیوندهای روزانه

چگونه رابطه خود را بهبود دهیم؟

به سرگرمی های او علاقه نشان بدهید

هر فرد به یک کار علاقه خاصی دارد که ممکن است از نظر دیگران عجیب به نظر برسد به طور مثال ممکن است همسر شما به فیلم دیدن علاقه خیلی زیادی داشته باشد بنابراین یک فیلم مناسب انتخاب کنید و سعی کنید محیط خانه را برای دیدن فیلم مناسب کنید. خرید خوراکی و تنقلات نیز می تواند فکر خوبی باشد. مطمئن باشید همسر یا نامزد شما از این که به سرگرمی او علاقه نشان می دهید لذت می برد.

این سرگرمی می تواند اسب سواری، تیراندازی، خرید، کتاب خواندن یا هر چیز دیگری باشد.

پیشنهاد مشاور: آیا می توان با ازدواج رفتار نامزد را تغییر داد؟

شیطنت های دوره نامزدی ناگفته روانشناسی (1)

مسافرت

ممکن است در دوران نامزدی نتوانید به سفر بروید ولی به راحتی و با کمک اینترنت می توانید مکان های گردشگری مناسب را در اطراف شهر خود انتخاب کنید. با این کار همسرتان احساس می کند که برای وقتی که با او می گذارنید اهمیت قائل هستید و برنامه ریزی می کنید.

غذای مورد علاقه او را درست کنید

اگر برای ناهار یا شام بیرون می روید سعی کنید غذای مورد علاقه همسرتان را درست کنید، برخلاف چیزی که فکر می کنید مرد ها نیز می توانند این کار را انجام دهند. با این کار می توانید به نامزد خود نشان دهید که سلیقه او را می دانید و برای او احترام قائل هستید.

یک دفترچه خاطرات دو نفره درست کنید

می توانید عکس های دو نفره خود را در دفترچه قرار دهید و برای هرکدام توضیح بنویسید با هدیه دادن این دفترچه ارزشمند به همسر یا نامزدتان تمام وقایع خوبی را که کنار یکدیگر داشته اید به او یادآوری می کنید.

ادامه شیطنت های و کارهای دوران نامزدی

نویسنده:

تاریخ: يکشنبه 30 آذر 1399 ساعت: 15:40

تعداد بازديد : 6

به این پست رای دهید:

مدت زمان افسردگی خویی خفیف

این نوع افسردگی مدت زیادی زندگی فرد را درگیر می کند برای همین اکثر افراد سعی می کنند تا زندگی با آن را یاد بگیرند و به دنبال درمان آن نمی روند.

مانند سایر انواع افسردگی، افسرده خویی یا اختلال افسردگی مزمن باعث:

 1. احساس مداوم غم،
 2. اندوه
 3. ناامیدی

این احساسات می توانند بر روحیه، رفتار و همچنین عملکردهای جسمی افراد از جمله اشتها و خواب آن ها تأثیر بگذارند.

به همین دلیل است که افراد مبتلا به این اختلال اغلب علاقه خود را به انجام فعالیت هایی که قبلاً از آن ها لذت می بردند از دست می دهند و در انجام کارهای روزمره خود به مشکل برمیخورند.

پیشنهاد روانشناس: افسردگی در زنان چه علائمی دارد و چگونه درمان می شود؟

افسرده خویی یا اختلال افسردگی خفیف چیست؟

برگرفته از افسردگی خفیف

نویسنده:

تاریخ: دوشنبه 3 آذر 1399 ساعت: 17:10

تعداد بازديد : 10

به این پست رای دهید:

برچسب ها : ,
اگر در سردی هوا و زمستان این علائم را دارید افسرده هستید

علائم و تشخیص افسردگی زمستان

علائم رایج اختلال عاطفی فصلی شامل:

 1. خستگی،
 2. خواب زیاد
 3. افزایش وزن همراه با پرخوری

علائم افسردگی فصلی می تواند از میزان خفیف تا شدید متفاوت باشد و از این علائم می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • احساس ناراحتی یا داشتن روحیه افسرده
 • از دست دادن علاقه یا لذت به فعالیت هایی که قبلا لذت می بردید.
 • تغییر در اشتها و تمایل زیاد به خوردن مواد قندی
 • تغییر در خواب یا علاقه زیاد به خواب
 • از دست دادن انرژی یا افزایش خستگی با وجود افزایش ساعت خواب
 • کندی حرکات یا گفتار (این مشکل باید به حدی شدید باشد که برای دیگران قابل مشاهده باشد)
 • احساس بی ارزشی یا گناه
 • مشکل در تفکر، تمرکز یا تصمیم گیری
 • فکر به مرگ یا خودکشی

برای برخی از افراد، قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند به بهبود علائم افسردگی فصلی کمک کند. به عنوان مثال، وقت گذراندن در خارج از منزل یا انتخاب موقعیتی برای نشستن که در طول روز در معرض پنجره قرار بگیرند.

برگرفته از افسردگی فصلی

نویسنده:

تاریخ: سه شنبه 27 آبان 1399 ساعت: 17:57

تعداد بازديد : 13

به این پست رای دهید:

پودینگ رژیمی | طرز تهیه دسر آلبالو |

نویسنده:

تاریخ: دوشنبه 26 آبان 1399 ساعت: 17:59

تعداد بازديد : 10

به این پست رای دهید:

آیا با رابطه زناشویی می توان خشم همسر را مدیریت کرد

آیا وقتی عصبانی هستید نباید رابطه جنسی داشته باشید؟

رابطه جنسی هنگام عصبانیت خوب است؟ آیا رابطه جنسی از عصبانی شدن جلوگیری می کند؟ در ازدواج های نادرست و ناسالم، زوجین رابطه جنسی را به عنوان نوعی سلاح استفاده می کنند و سعی می کنند که به وسیله آن همسر خود را کنترل کنند. افراد زیادی وجود دارند که برای آن ها رابطه جنسی نوعی قدرت محسوب می شود.

آیا رابطه جنسی عصبانیت را کم می کند؟

بعضی از افراد گمان می کنند که رابطه جنسی باید زمانی برقرار شود که همه چیز در آرامش قرار گرفته باشد در حالی که اینگونه نیست.

مراجعی داشتم که زمانی که شوهرش عصبانی میشد رابطه جنسی خود را با او برای مدتی قطع می کرد و همسرش برای داشتن رابطه جنسی مجبور بود با او بهتر رفتار کند.

وقتی از او پرسیدم که شوهرش برای رضایت او باید چه کاری انجام دهد گفت که باید حیاط و خانه را مرتب کند، آشغال ها را سر موقع بیرون بگذارد و کمدش را نیز مرتب کند.

رابطه جنسی هنگام عصبانیت

در این حالت فرد به مرور علاقه خود را به رابطه جنسی از دست می دهد.

بسیاری از زوج ها را دیده ام که برای برقراری رابطه جنسی به دنبال زمانی بودند که احساس خوبی داشته باشند و لبریز از عشق به همسرشان باشند.

عشق برای به وجود آمدن رابطه جنسی الزامی نیست، در حقیقت عشق می تواند محصول رابطه جنسی باشد و رابطه احساسی میان زن و شوهر را تقویت کند.

باور غلط دیگری که در مورد رابطه جنسی وجود دارد این است که رابطه باید آتشین و هیجان انگیز باشد تا هردو راضی باشند. این باور دقیقا مثل این است که فقط زمانی غذا بخورید که غذا تزئین شده باشد و در بهترین ظرف ها سرو شود.

منبع برگرفته از آیا رابطه جنسی عصبانیت را کم می کند؟

نویسنده:

تاریخ: دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت: 17:27

تعداد بازديد : 7

به این پست رای دهید:

اضطراب جدایی چیست؟ | تاثیر طلاق بر کودک

اضطراب جدایی چیست؟ | انواع اضطراب

بخش عمده ای از اضطراب مربوط به ترس ناشی از تنها ماندن، ترک شدن و موارد دیگر می باشد. اضطراب جدایی معمولا از دوران کودکی و بر اساس جدایی از مادر صورت می گیرد.

اگر کودک پس از جدایی از مادرش به گرمی پذیرفته شود یاد می گیرد که جدایی خطرناک نیست اما اگر با واکنش نگران کننده مادر برخورد کند نگرش او در مورد نگرانی تغییر خواهد کرد.

مادرانی که از فرزندانشان برای پر کردن تنهایی خود استفاده می کنند در صورت جدایی فرزندانشان رفتارهایی عصبی و نگران کننده نشان می دهند. در این شرایط کودک می آموزد که جدایی باعث بروز اضطراب در مادر آن ها می شود و برای مراقبت از آن ها باید در کنار او بمانند.

عکس العملی که کودکان نسبت به جدایی نشان می دهند با تجربه طرد شدن توسط مادر ارتباط دارد. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که غفلت و عدم توجه کافی به کودکان در سال های اول زندگی باعث آسیب های دائمی به شخصیت و اعصاب او می شود.

جدایی از مادر در بزرگسالی به شکل های مختلف خود را نشان می دهد به طور مثال فرد هنگام رفتن به کار، دانشگاه و مدرسه دچار اضطراب، افسردگی و پرخوری می شوند.

انواع اضطراب | اضطراب جدایی

منبع: مرکز مشاوره ستاره

نویسنده:

تاریخ: چهارشنبه 7 آبان 1399 ساعت: 19:58

تعداد بازديد : 12

به این پست رای دهید:

رفتار بد شوهرم با بچه دار شدن خوب شد

برخی افراد فکر می کنند که رفتار بد همسر با بچه دار شدن اصلاح می شود. تحقیقات انجام شده نشان می دهند که طلاق والدین به کودکان آسیب روحی زیادی وارد می کند و معمولا کودکان دوست ندارند که والدین آن ها از یکدیگر جدا شوند.تولد فرزند می تواند چالش های رابطه را افزایش دهد.

اصلاح رفتار بد همسر با بچه دار شدن

بیش تر مردم می دانند که پدر یا مادر خوب بودن آسان نیست و مشکلات زیادی در تربیت فرزندان وجود دارد. تولد بچه می تواند تضادهای پنهان و مهم زوجین را آشکار کند.

برای بچه دار شدن زوجین باید بر سر موضوعاتی مانند:

 1. مراقبت،
 2. تحصیلات،
 3. محل سکونت،
 4. بودجه خانواده،
 5. تربیت
 6. دیگر مسائل شخصی اتفاق نظر داشته باشند.

اصلاح رفتار بد همسر با بچه دار شدن

مشکلات تربیتی کودک

زوج هایی که در امور ذکر شده با یکدیگر متفاوت هستند معمولا در تربیت کودکان به مشکل بر میخورند. به طور مثال من پدران زیادی را دیده ام که برای ماشین و موتور بیش تر از فرزندان خود خرج می کنند یا مادران زیادی را دیده ام که برای خرید، بیش تر از کودکان خود وقت می گذارند.

به نظر می رسد که بیش تر خانواده ها با این مشکلات سرو کله می زنند البته بسیاری از آن ها این تنش ها و درگیری ها را طبیعی و عادی می دانند و می گویند که نبود این ستیزها خود یک ایراد است.

منبع: باورهای مخرب ازدواج - مرکز مشاوره ستاره

نویسنده:

تاریخ: پنجشنبه 24 مهر 1399 ساعت: 21:15

تعداد بازديد : 8

به این پست رای دهید:

خوشحالی همسر وظیفه زن است؟


مدت زیادی طول کشید تا توانستم تینا را متقاعد کنم که نباید برای خوشحالی کسی تلاش کند بلکه باید به دنبال خوشحالی خودش برود و اجازه بدهد علی هم خودش به دنبال خوشبختی بگردد.

بلافاصله پس از این که تینا مسئولیت خوشحال کردن همسرش را رها کرد احساس شادابی بیش تری پیدا کرد، دیگر زیر فشار اضطراب و نگرانی قرار نداشت و به دنبال فعالیت هایی می رفت که او را خوشحال می کرد. علی هم از طرف دیگر سعی کرد تا مسئولیت مشکلاتش را برعهده بگیرد.

اگر کسی در مسیر خوشبختی شما سدی ایجاد می کند می توانید آن را با اعمال مثبت از سر راهتان بردارید. شادی شما وابسته به همسرتان یا هیچ کس دیگری نیست و نباید به کسی اجازه دهید که شادی شما را خراب کند.

بسیاری از افراد فکر می کنند که ازدواج آن ها را خوشبخت می کند. در حقیقت ازدواج موفق باعث خوشبختی افراد می شود ولی نباید گفت که وظیفه افراد این است که همسرشان را خوشبخت کنند.

منبع: شاد کردن همسر

نویسنده:

تاریخ: دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت: 19:33

تعداد بازديد : 6

به این پست رای دهید:

تفکرات و اعتقادات مخرب در ازدواج

اجازه و سند ازدواج برخلاف اسناد و مدارک دیگر بر اثر صلاحیت افراد داده نمی شود. به طور مثال گواهینامه رانندگی نشان می دهد که افراد صلاحیت رانندگی را دارند در حالی که لزوما هر شخصی که ازدواج می کند از صلاحیت تشکیل زندگی مشترک برخوردار نیست. مهارت های ارتباطی و تجربه لازم برای زندگی مشترک یاد گرفتنی و اکتسابی است و این کار توسط متخصصان، مشاوران پیش از ازدواج و روانشناسان انجام می شود.

باور مخرب در ازدواج

باور های اشتباه در مورد ازدواج می تواند صدمات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد و متاسفانه بیش تر زوجین به دلیل این باورهای غلط تصمیم به ازدواج می گیرند.

برخی از افراد نمی دانند که چه چیزی از رابطه خود می خواهند و معمولا دلیل موجهی برای ازدواج ندارند، اینگونه افراد باید از درمانگر برای این کار کمک بگیرند. اگر افراد بتوانند لیستی از دلایل خود برای ازدواج و خواسته های خود بنویسند و در مورد آن با همسرشان حرف بزنند، خیلی از مشکلات درست می شود. این کار همچنین باعث می شود که زوج ها مسیری که می خواهند طی کنند را مشخص کنند.

باور مخرب در ازدواج - باور های نادرست پیش از ازدواج

باور مخربی که قرار است به آن ها پرداخته شود شامل موارد زیر می شود.

ادامه باورهای مخرب پیش از ازدواج در سایت مطالعه کنید.

نویسنده:

تاریخ: دوشنبه 14 مهر 1399 ساعت: 19:00

تعداد بازديد : 33

به این پست رای دهید:

کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز

کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز

34102 کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز

کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز هدر شنک-ماسون

کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز کتی

کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز ریچارد ویتون

خلاصه دستور العمل

آمادگی:

15 دقیقه

پختن:

30 دقیقه

جمع:

45 دقیقه

خدمات:

10

بازده:

10 وعده

اطلاعات تغذیه

عناصر

خدمات را کاهش دهید

10

افزایش خدمت

تنظیم کنید

دستور العمل اصلی 10 وعده ارائه می دهد

چک لیست مواد تشکیل دهنده

بیکن 1 پوندی

1 کلم بزرگ ، خرد شده

1 پیاز بزرگ ، خرد شده

بسته 1 (8 اونس) قارچ تازه خرد شده

نمک و فلفل سیاه آسیاب شده برای طعم و مزه

همه مواد را به لیست خرید اضافه کنید

اوه! ما نمی توانیم هیچ ماده موادی برای فروش در نزدیکی شما پیدا کنیم. آیا کد پستی صحیحی داریم؟

00000

به روز رسانی

یا از مرورگر برای استفاده استفاده کنید

منو پیدا کن

جهت هاچک لیست دستورالعمل ها

مرحله 1

بیکن را در یک قابلمه بزرگ بریزید و روی حرارت متوسط ​​تا زیاد بپزید ، گاهی اوقات بچرخد ، تا یکدست قهوه ای شود ، حدود 10 دقیقه. برش های بیکن را روی حوله های کاغذی تخلیه کنید. وقتی خنک شد خرد می شود به جز 3 قاشق غذاخوری قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره چیده شده از بیسکویت تخلیه کنید.

گام 2

کلم ، پیاز و قارچ را در قطره قطره مانده بیکن بپزید و هم بزنید تا حدود 20 دقیقه نرم و قهوه ای شود. بیکن را به مخلوط کلم بریزید. ادویه بانمک و فلفل سیاه.

من انجامش دادم چاپ

ارزش غذایی

در هر وعده:

122.7 کالری ؛ پروتئین 8 گرم 16 درصد DV ؛ کربوهیدرات ها 9.6 گرم 3 درصد DV ؛ چربی 6.4 گرم 10٪ DV؛ کلسترول 16.4mg 6٪ DV؛ سدیم 368.4mg 15٪ DV. تغذیه کامل

در غذاهای کناری پیاز محبوب است

کلم سرخ شده با بیکن ، پیاز ، و سیر

سنجاق زدن

کلم سرخ شده با بیکن ، پیاز ، و سیر

رتبه بندی: رتبه بندی نشده

948

کل زمان: 1 ساعت و 15 دقیقه

سنجاق زدن

کلم سرخ شده با بیکن

رتبه بندی: رتبه بندی نشده

2

زمان کل: 50 دقیقه

قارچ خامه ای کرمی با بیکن

سنجاق زدن

قارچ خامه ای کرمی با بیکن

زمان کل: 35 دقیقه

اسفناج پان فرید

سنجاق زدن

اسفناج پان فرید

رتبه بندی: رتبه بندی نشده

53

زمان کل: 35 دقیقه

Sauteed Brussels Sprouts with Bacon and Onions

سنجاق زدن

جوانه بروکسل را با بیکن و پیاز تفت دهید

رتبه بندی: رتبه بندی نشده

19

TOTAL TIME: 30 MINS

Pin

Caramelized Onions

Rating: Unrated

39

TOTAL TIME: 35 MINS

Pin

Sweet and Sour Green Beans

Rating: Unrated

63

TOTAL TIME: 27 MINS

Pin

Southern-Style Onion Rings

Rating: Unrated

26

TOTAL TIME: 40 MINS

Pin

Southern Style Fried Okra

Rating: Unrated

12

TOTAL TIME: 1 HR 5 MINS

Pin

Creamed Spinach with Onions and Bacon

Rating: Unrated

29

TOTAL TIME: 30 MINS

Pin

Grandma's Onion Rings (Southern Style)

Rating: Unrated

87

TOTAL TIME: 33 MINS

Pin

Butternut Squash, Apple, Onion Au Gratin

Rating: Unrated

76

TOTAL TIME: 1 HR 20 MINS

Pin

Kale with Caramelized Onions

Rating: Unrated

7

TOTAL TIME: 55 MINS

Pin

Easy Cabbage, Onion, and Kale Stir-Fry

TOTAL TIME: 30 MINS

Pin

Pan-Fried Asparagus with Onions

Rating: Unrated

27

TOTAL TIME: 16 MINS

Pin

Grandma's Collard Greens

Rating: Unrated

3

TOTAL TIME: 1 HR 5 MINS

Pin

حلقه های پیاز سرخ شده

رتبه بندی: رتبه بندی نشده

291

زمان کل: 45 دقیقه

سنجاق زدن

چغندر بنفش ، هویج و پیازچه

رتبه بندی: رتبه بندی نشده

9

زمان کل: 55 دقیقه

حمایت شده توسط [شی object شی]

سنجاق زدن

در اینجا نحوه نگهداری کلم برای ماندگاری بیشتر آورده شده است

ویدئو

سنجاق زدن

بهترین دستورهای غذایی کلم در جهان

11 اسلاید

همه مباحث موجود در غذاهای کناری پیاز

ظروف کناری پیاز ظروف کناری هویج ظروف کناری مارچوبه غذاهای کناری سبزها ظروف کناری کلم ظروف کناری گل کلم غذاهای کناری جوانه بروکسل غذاهای کناری گوجه فرنگی ظروف کناری نخود سبز غذاهای کناری لوبیای سبز

نظرات (193)

بیشتر بخوانید نظرات

مفید ترین

مثبت ترین

حداقل مثبت

جدیدترین

SusanF_VT

رتبه بندی: 5 ستاره

11/12/2014

افرادی که دستور تهیه لعنت را تهیه نکرده اند ، از بررسی باز می مانند! وقتی این کار را انجام می دهید رتبه را کج می کنید. صادقانه بگویم ، من برای شما مهم نیستم که فکر می کنید در دستور العمل مقدار زیادی بیکن وجود دارد. اگر من (یا هر شخص دیگری) بخواهم یک پوند بیکن اضافه کنم ، می توانم. تنها چیز اضافه شده من این بود که کمی آویشن تازه به کلم پخته شده به آن اضافه کردم. من آویشن را با قارچ های ساطور شده دوست دارم و هر دو فکر کردیم که این کلم خوب است. من سیب زمینی قرمز له شده خدمت کردم - تغییراتی در مورد Colcannon که ما آن را دوست داریم به من یادآوری کرد.

ادامه مطلب

چاق شدن؟ اوه آره ارزش آن را دارد؟ اوه آره

واندا

گالری

34102 کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز
کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز هدر شنک-ماسون
کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز کتی
کلم سرخ شده جنوبی با بیکن ، قارچ و پیاز ریچارد ویتون

خلاصه دستور العمل

آمادگی:
15 دقیقه
پختن:
30 دقیقه
جمع:
45 دقیقه
خدمات:
10
بازده:
10 وعده

عناصر

10
دستور العمل اصلی 10 وعده ارائه می دهد
چک لیست مواد تشکیل دهنده

اوه! ما نمی توانیم هیچ ماده موادی برای فروش در نزدیکی شما پیدا کنیم. آیا کد پستی صحیحی داریم؟

یا از مرورگر برای استفاده استفاده کنید

جهت ها

چک لیست دستورالعمل ها
 • بیکن را در یک قابلمه بزرگ بریزید و روی حرارت متوسط ​​تا زیاد بپزید ، گاهی اوقات بچرخد ، تا یکدست قهوه ای شود ، حدود 10 دقیقه. برش های بیکن را روی حوله های کاغذی تخلیه کنید.وقتی خنک شد خرد می شود به جز 3 قاشق غذاخوری قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره چیده شده از بیسکویت تخلیه کنید.

 • کلم ، پیاز و قارچ را در قطره قطره مانده بیکن بپزید و هم بزنید تا حدود 20 دقیقه نرم و قهوه ای شود. بیکن را به مخلوط کلم بریزید. ادویه بانمک و فلفل سیاه.

ارزش غذایی

122.7 کالری ؛ پروتئین 8 گرم 16 درصد DV ؛ کربوهیدرات ها 9.6 گرم 3 درصد DV ؛ چربی 6.4 گرم 10٪ DV؛ کلسترول 16.4mg 6٪ DV؛ سدیم 368.4mg 15٪ DV. تغذیه کامل


رتبه بندی: 5 ستاره
11/12/2014
افرادی که دستور تهیه لعنت را تهیه نکرده اند ، از بررسی باز می مانند! وقتی این کار را انجام می دهید رتبه را کج می کنید. صادقانه بگویم ، من برای شما مهم نیستم که فکر می کنید در دستور العمل مقدار زیادی بیکن وجود دارد. اگر من (یا هر شخص دیگری) بخواهم یک پوند بیکن اضافه کنم ، می توانم. تنها چیز اضافه شده من این بود که کمی آویشن تازه به کلم پخته شده به آن اضافه کردم. من آویشن را با قارچ های ساطور شده دوست دارم و هر دو فکر کردیم که این کلم خوب است. من سیب زمینی قرمز له شده خدمت کردم - تغییراتی در مورد Colcannon که ما آن را دوست داریم به من یادآوری کرد.ادامه مطلب

نویسنده:

تاریخ: سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت: 18:50

تعداد بازديد : 16

به این پست رای دهید:

بخش نظرات این مطلب


ليست صفحات

تعداد صفحات : -1

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب : 10
کل نظرات : 0
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 0
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز : 32
بازدید دیروز : 0
ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته : 36
بازدید ماه : 48
بازدید سال : 62
بازدید کلی : 141
اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی : 34.234.223.227
مرورگر : Unknown ?
سیستم عامل : Search Bot
امروز : جمعه 8 اسفند 1399

درباره ما

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟

آخرین نظرات کاربران

امکانات جانبی